Leasing Maszyn Budowlanych

Leasing maszyn budowlanych i leśnych na prostych zasadach.

Wyślij formularz i odbierz swoją ofertę finansowania.

🔒 Twoje dane są bezpieczne. Klikając wyślij akceptujesz naszą politykę prywatności.


Leasing Maszyn Budowlanych

Leasingujemy maszyny budowlane używane i nowe

Planujesz rozwój Twojej firmy? Szukasz finansowania maszyny budowlanej, która jest używana? Dla Nas to nie problem! Działamy na terenie całego kraju i z przyjemnością przygotujemy korzystną ofertę finansowania!

Leasing maszyn budowlanych dla nowych firm

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno otrzymać finansowanie sprzętu nowej firmie, która nie ma historii w bankach. Rozwiń skrzydła z CLK! Zapytaj o ofertę leasingu dla nowych firm!

Szybki i bezproblemowy leasing maszyn budowlanych - uproszczone warunki

Dzięki uproszczonym procedurom, bez wątpienia otrzymasz pozytywną decyzję. Od nas, odbierzesz Twoją maszynę dużo szybciej niż z banku. Wybierz sprzęt i wyślij zapytanie!

Pozytywna decyzja również w przypadku wpisu w bazach

Wpisy w BIK, BRKN, KRD stanowią przeszkodę w bankach, ale nie u Nas! Pozytywną decyzję otrzymasz nawet w przypadku, kiedy masz wpisy w bazach. Wyślij zapytanie i odbierz ofertę!

Pewny leasing - Koparek - Koparko-ładowarek - Minikoparek - Używanych ciężkich sprzętów budowlanych

Leasingujemy także harwestery John Deere, Komatsu i inne maszyny leśne!

Leasing Maszyn Budowlanych Nowych Firm

Leasing maszyny budowlanej dla nowej firmy, to zazwyczaj jedyna możliwość pozyskania finansowania na sprzęt, który ma dla Ciebie zarabiać. Nowi przedsiębiorcy, którzy choć poznali branżę, mają kontakty i przechodzą z etatu na własną działalność – spotykają się z odmowami, z powodu braku historii finansowej firmy. Takie osoby przychodzą do nas i w przeciwieństwie do banku – otrzymują korzystne warunki, niezależnie od tego, czy chcą wziąć w leasing sprzęt budowlany używany czy nowy. Dlatego jeżeli masz możliwość rozwoju i klientów, którzy czekają na Twoje usługi – Wyślij zapytanie i koniecznie porozmawiaj z naszym ekspertem. 

Leasing maszyn budowlanych - oferta dla firm z całej Polski

Rosnący trend firm korzystających z uproszczonego leasingu maszyn budowlanych

Nasza oferta leasingu sprzętu budowlanego, pozwala uniknąć zbędnych formalności, dużych wpłat własnych oraz co najważniejsze: pozwala na finansowanie już od pierwszych dni założenia działalności.
Dzięki prostym zasadom, jako centrum leasingowo-kredytowe – wyznaczamy nowe standardy w obsłudze klienta. Nasi przedstawiciele są dostępni na terenie całego kraju, a opinie o naszej firmie są doskonałym odzwierciedleniem tego, co robimy.
Na wzrost popularności usługi Leasingu używanych maszyn budowlanych, ma wpływ przede wszystkim długi okres oczekiwania za nowym sprzętem i cena. Wielu przedsiębiorcom zależy na czasie, rozumiemy ten fakt, dlatego działamy w ekspresowym tempie, przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi.

Skorzystaj z możliwości, które daje Ci nasze centrum! Wybierz potrzebny sprzęt, odbierz finansowanie i rozwijaj swój biznes bez zbędnych formalności!
Obsługujemy klientów z całego kraju!
leasing ciągnika siodłowego - mapa obszaru działania firmy

Leasing maszyn budowlanych w 4 prostych krokach

Krok 1. Wybierz swój sprzęt

Wybierz rodzaj sprzętu, który Cię interesuje, następnie wyślij formularz na tej stronie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby dowiedzieć jakie warunki leasingu Cię interesują. Rozmowa nie trwa zwykle dłużej niż 5 minut, ponieważ szanujemy Twój czas.

Krok 2. Prześlij informacje

Podczas rozmowy z naszym przedstawicielem dowiesz się jakich informacji na temat sprzętu potrzebujemy, aby przedstawić ofertę. Po przesłaniu tych informacji, przystępujemy do analizy.

Krok 3. Analiza

Analizujemy otrzymane informacje, aby móc przygotować najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę na leasing maszyny budowlanej. Indywidualna trafia na Twoją skrzynkę mailową.

Krok 4. Decyzja i umowa

Podejmujesz decyzję, podpisujesz umowę na korzystnych warunkach, odbierasz swój sprzęt i możesz dalej rozwijać firmę!

Nie wybrałeś jeszcze swojej maszyny?

Leasingujemy sprzęty z takich portali jak:

I wiele innych…

Najczęściej zadawane pytania

Wypełniasz tylko prosty wniosek oraz dołączasz potrzebne dokumenty finansowe.

Otrzymasz decyzję bardzo szybko. W niektórych przypadkach wystarczą nawet 3 godziny.

Nie mamy wyłączeń w przedmiotach leasingowych. Pomożemy we wszystkim co posiada i ma określoną stawkę amortyzacji.

Wysyłasz do nas podstawowe dokumenty. Następnie analityk podejmuję decyzję o warunkach finansowania.