Leasing Maszyn Leśnych

Leasing maszyn leśnych na prostych zasadach.

Wyślij formularz i odbierz swoją ofertę finansowania.

🔒 Twoje dane są bezpieczne. Klikając wyślij akceptujesz naszą politykę prywatności.


Leasing Maszyn Leśnych

Leasingujemy maszyny leśne używane i nowe

Planujesz rozwój Twojej firmy? Szukasz finansowania maszyny lub naczepy leśnej, która jest używana? Dla Nas to nie problem! Działamy na terenie całego kraju i z przyjemnością przygotujemy korzystną ofertę finansowania!

Leasing maszyn leśnych dla nowych firm

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno otrzymać finansowanie sprzętu nowej firmie, która nie ma historii w bankach. Rozwiń skrzydła z CLK! Zapytaj o ofertę leasingu dla nowych firm!

Szybki i bezproblemowy leasing maszyn leśnych - uproszczone warunki

Dzięki uproszczonym procedurom, bez wątpienia otrzymasz pozytywną decyzję. Od nas, odbierzesz Twoją maszynę dużo szybciej niż z banku. Wybierz sprzęt i wyślij zapytanie!

Pozytywna decyzja również w przypadku wpisu w bazach

Wpisy w BIK, BRKN, KRD stanowią przeszkodę w bankach, ale nie u Nas! Pozytywną decyzję otrzymasz nawet w przypadku, kiedy masz wpisy w bazach. Wyślij zapytanie i odbierz ofertę!

Leasing maszyn leśnych - Harvester i Forwarder

Rosnący trend firm korzystających z uproszczonego leasingu maszyn leśnych

Nasza oferta leasingu sprzętu leśnego, pozwala uniknąć zbędnych formalności, dużych wpłat własnych oraz co najważniejsze: pozwala na finansowanie już od pierwszych dni założenia działalności.
Dzięki prostym zasadom, jako centrum leasingowo-kredytowe – wyznaczamy nowe standardy w obsłudze klienta. Nasi przedstawiciele są dostępni na terenie całego kraju, a opinie o naszej firmie są doskonałym odzwierciedleniem tego, co robimy.
Na wzrost popularności usługi Leasingu używanych maszyn leśnych, ma wpływ przede wszystkim długi okres oczekiwania za nowym sprzętem i cena. Wielu przedsiębiorcom zależy na czasie, rozumiemy ten fakt, dlatego działamy w ekspresowym tempie, przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi.

Skorzystaj z możliwości, które daje Ci nasze centrum! Wybierz potrzebny sprzęt, odbierz finansowanie i rozwijaj swój biznes bez zbędnych formalności!
Obsługujemy klientów z całego kraju!
leasing ciągnika siodłowego - mapa obszaru działania firmy

Leasing maszyn leśnych w 4 prostych krokach

Krok 1. Wybierz swój sprzęt

Wybierz rodzaj sprzętu, który Cię interesuje, następnie wyślij formularz na tej stronie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby dowiedzieć jakie warunki leasingu Cię interesują. Rozmowa nie trwa zwykle dłużej niż 5 minut, ponieważ szanujemy Twój czas.

Krok 2. Prześlij informacje

Podczas rozmowy z naszym przedstawicielem dowiesz się jakich informacji na temat sprzętu potrzebujemy, aby przedstawić ofertę. Po przesłaniu tych informacji, przystępujemy do analizy.

Krok 3. Analiza

Analizujemy otrzymane informacje, aby móc przygotować najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę na leasing maszyny leśnej. Indywidualna trafia na Twoją skrzynkę mailową.

Krok 4. Decyzja i umowa

Podejmujesz decyzję, podpisujesz umowę na korzystnych warunkach, odbierasz swój sprzęt i możesz dalej rozwijać firmę!

Leasing Harwesterów, Forwarderów i innych maszyn leśnych

Szukasz leasingu konkretnej maszyny leśnej? U Nas nie ma ograniczeń! Wybierz maszynę, która Cię interesuje, wyślij zapytanie i odbierz ofertę finansowania! Finansujemy następujące maszyny:

Harwester i forwarder

Nie wybrałeś jeszcze swojej maszyny?

Leasingujemy sprzęty z takich portali jak:

I wiele innych…

Najczęściej zadawane pytania

Wypełniasz tylko prosty wniosek oraz dołączasz potrzebne dokumenty finansowe.

Otrzymasz decyzję bardzo szybko. W niektórych przypadkach wystarczą nawet 3 godziny.

Nie mamy wyłączeń w przedmiotach leasingowych. Pomożemy we wszystkim co posiada i ma określoną stawkę amortyzacji.

Wysyłasz do nas podstawowe dokumenty. Następnie analityk podejmuję decyzję o warunkach finansowania.