Leasing Naczepy

Leasing naczep i zestawów na prostych zasadach.

Wyślij formularz i odbierz swoją ofertę finansowania.

🔒 Twoje dane są bezpieczne. Klikając wyślij akceptujesz naszą politykę prywatności.


Leasing Naczepy

Leasingujemy naczepy nowe i używane

Planujesz Leasing Naczepy, która jest starsza i używana? Dla Nas to nie problem! Działamy na terenie całego kraju i pomagamy z finansowaniem tam, gdzie banki nie mogą.

Leasing Naczep dla nowych firm

Jesteśmy świadomi tego, jak trudno otrzymać finansowanie Naczepy nowej firmie, która nie ma historii w bankach. Pomożemy! Rozwiń skrzydła z CLK! Zapytaj o ofertę leasingu dla nowych firm!

Szybki i bezproblemowy leasing naczepy - uproszczone warunki

Dzięki uproszczonym procedurom, na pewno otrzymasz pozytywną decyzję. Od nas, odbierzesz Twoją naczepę dużo szybciej niż z banku.

Leasing naczepy/zestawu BEZ BIK

Wpisy w BIK, BRKN, KRD stanowią przeszkodę w bankach, ale nie u Nas! Pozytywną decyzję otrzymasz nawet w przypadku, kiedy masz wpisy w bazach. Wyślij zapytanie i odbierz ofertę!

Leasing Naczepy - oferta dla firm z całej Polski

Rosnący trend firm korzystających z uproszczonego leasingu naczep

Nasza oferta leasingu naczep, ciągników siodłowych i ciężkiego sprzętu pozwala uniknąć zbędnych formalności, dużych wpłat własnych oraz co najważniejsze: pozwala na finansowanie naczepy na tira już od pierwszych dni założenia działalności. Czy opłaca się wziąć naczepę w leasing?
Dzięki prostym zasadom, jako firma oferująca leasing samochodów ciężarowych i naczep – wyznaczamy nowe standardy w obsłudze klienta. Nasi przedstawiciele są dostępni na terenie całego kraju, a opinie o naszej firmie są doskonałym odzwierciedleniem tego, co robimy.
Na wzrost popularności usługi Uproszczonego Leasingu używanych naczep, ma wpływ przede wszystkim długi okres oczekiwania za nowym pojazdem i cena. Wielu przedsiębiorcom zależy na czasie, rozumiemy ten fakt, dlatego działamy w ekspresowym tempie, przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi.

Skorzystaj z możliwości, które daje Ci nasze centrum! Wybierz koparkę, odbierz finansowanie i rozwijaj swój biznes bez zbędnych formalności!
Obsługujemy klientów z całego kraju!
Leasing naczep - Mapa

Leasing naczepy w 4 prostych krokach

Krok 1. Wybierz swoją naczepę

Wybierz rodzaj sprzętu, który Cię interesuje, następnie wyślij formularz na tej stronie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby dowiedzieć jakie warunki leasingu Cię interesują. Rozmowa nie trwa zwykle dłużej niż 5 minut, ponieważ szanujemy Twój czas.

Krok 2. Prześlij informacje

Podczas rozmowy z naszym przedstawicielem dowiesz się jakich informacji na temat sprzętu potrzebujemy, aby przedstawić ofertę. Po przesłaniu tych informacji, przystępujemy do analizy.

Krok 3. Analiza

Analizujemy otrzymane informacje, aby móc przygotować najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę na leasing naczepy. Oferta trafia na Twoją skrzynkę mailową

Krok 4. Decyzja i umowa

Podejmujesz decyzję, podpisujesz umowę na korzystnych warunkach, odbierasz swój sprzęt i możesz dalej rozwijać firmę!

Leasingujemy:

  • Naczepy wywrotki

  • Naczepy firanki

  • Naczepy niskopodwoziowe

  • Naczepy chłodnie

  • Naczepy podkontenerowe

  • Inne…
Leasingowane rodzaje naczep

Leasing Naczepy Dla Nowych Firm

Leasing Naczepy dla nowych firm, zorganizowany przez CLK – to zazwyczaj jedyna możliwość pozyskania finansowania na sprzęt, który ma dla Ciebie zarabiać. Nowi przedsiębiorcy, którzy choć poznali branżę transportową, mają kontakty i przechodzą z etatu na własną działalność – spotykają się z odmowami w bankach, z powodu braku historii finansowej firmy. Takie osoby przychodzą do nas i w przeciwieństwie do banku – otrzymują korzystne warunki finansowania, niezależnie od tego, czy chcą wziąć w leasing naczepę używaną, czy nową. Dlatego jeżeli masz możliwość rozwoju i klientów, którzy czekają na Twoje usługi – Wyślij zapytanie i koniecznie porozmawiaj z naszym ekspertem. 

Nie wybrałeś jeszcze swojej naczepy?

Leasingujemy sprzęty z takich portali jak:

I wiele innych…

Najczęściej zadawane pytania

Wypełniasz tylko prosty wniosek oraz dołączasz potrzebne dokumenty finansowe.

Otrzymasz decyzję bardzo szybko. W niektórych przypadkach wystarczą nawet 3 godziny.

Nie mamy wyłączeń w przedmiotach leasingowych. Pomożemy we wszystkim co posiada i ma określoną stawkę amortyzacji.

Wysyłasz do nas podstawowe dokumenty. Następnie analityk podejmuję decyzję o warunkach finansowania.